SWFB CABLE CONVERTOR

Çekme tel sensörü SWF

Çekme tel sensörü SWF"
Bu ürünün bir aksesuar olduğunu lütfen unutmayın. "Ürünler" alanında, seçtiğiniz ürün için sipariş verebileceğiniz ilgili kodlayıcıları bulacaksınız.

30 m uzunluğa kadar esnek bir çelik ölçüm halatının doğrusal hareketi, bir ölçüm tamburu kullanılarak bir dönme hareketine dönüştürülür. Ölçüm tamburu bir kodlayıcının şaftına bağlıdır. Bu nedenle, ölçüm kablosunun yolundaki bir değişiklik, kodlayıcının şaftındaki açıda bir değişikliğe karşılık gelir. Yay dengeleyicinin esnekliği, ölçüm ipini gergin tutar ve ipin sarkmasını azaltır. Ölçüm tamburunu bir mil üzerinde hareket ettirerek, ölçüm kablosu dönüşten sonra tekrarlanabilir bir dönüşle sarılır. Kablo çıkışı, körük ve fırçalı bir nozül ile su ve toz girişine karşı korunur. İsteğe bağlı olarak ilave bir yağ odası da sağlanabilir.

Ürün kategorisi: Tel çekme sensörü
Düzenlenebilir ölçüm aralıkları: 0-30000 mm

İNDİR

SWH CABLE CONVERTOR

Çekme tel sensörü SWH

Çekme tel sensörü SWH"
Bu ürünün bir aksesuar olduğunu lütfen unutmayın. "Ürünler" alanında, seçtiğiniz ürün için sipariş verebileceğiniz ilgili kodlayıcıları bulacaksınız.

3 m uzunluğa kadar esnek bir çelik ölçüm halatının doğrusal hareketi, bir ölçüm tamburu kullanılarak bir dönme hareketine dönüştürülür. Ölçüm tamburu bir kodlayıcının şaftına bağlıdır. Bu nedenle, ölçüm kablosunun yolundaki bir değişiklik, kodlayıcının şaftındaki açıda bir değişikliğe karşılık gelir. Yay dengeleyicinin esnekliği, ölçüm ipini gergin tutar ve ipin sarkmasını azaltır. Ölçüm tamburunu bir mil üzerinde hareket ettirerek, ölçüm kablosu dönüşten sonra tekrarlanabilir bir dönüşle sarılır. Kablo çıkışı, körük ve fırçalı bir nozül ile su ve toz girişine karşı korunur. İsteğe bağlı olarak ilave bir gres odası ve bir saptırma silindiri de sağlanabilir.

Ürün kategorisi: Tel çekme sensörü
Düzenlenebilir ölçüm aralıkları: 0-3000 mm

İNDİR

SWL CABLE CONVERTOR

Çekme teli sensörü SWL

Çekme teli sensörü SWL"
Bu ürünün bir aksesuar olduğunu lütfen unutmayın. "Ürünler" alanında, seçtiğiniz ürün için sipariş verebileceğiniz ilgili kodlayıcıları bulacaksınız.

60m uzunluğa kadar esnek bir çelik ölçüm halatının doğrusal hareketi, bir ölçüm tamburu vasıtasıyla bir dönme hareketine dönüştürülür. Ölçüm tamburu bir kodlayıcının şaftına bağlıdır. Böylece ölçüm kablosunun yolundaki bir değişiklik, döner kodlayıcının şaftındaki bir açı değişikliğine karşılık gelir. Yay tahrikinin geri yükleme kuvveti, ölçüm ipini gergin tutar. Halat girişinin hareketi nedeniyle, ölçüm halatı dönüşün yanındaki tekrarlanabilir bir dönüşle sarılır. Halat çıkışındaki kılavuz yuvası, bir fırça şeridi ile kaba taneli kirlenmeye karşı korunur. Uygun montaj yöntemiyle su ve toz girişinin önlenmesi önerilir.

Ürün kategorisi: Tel çekme sensörü
Düzenlenebilir ölçüm aralıkları: 0-60000 mm

İNDİR

SWG CABLE CONVERTOR

Çekme tel sensörü SWG"

Bu ürünün bir aksesuar olduğunu lütfen unutmayın. "Ürünler" alanında, seçtiğiniz ürün için sipariş verebileceğiniz ilgili kodlayıcıları bulacaksınız.

40 m uzunluğa kadar esnek bir çelik ölçüm halatının doğrusal hareketi, bir ölçüm tamburu kullanılarak bir dönme hareketine dönüştürülür. Ölçüm tamburu bir kodlayıcının şaftına bağlıdır. Böylece ölçüm kablosunun yolundaki bir değişiklik, döner kodlayıcının şaftındaki bir açı değişikliğine karşılık gelir. Yay dengeleyicinin geri yükleme kuvveti, ölçüm ipinin gergin kalmasını sağlar ve ipin sarkmasını azaltır. Ölçüm tamburunu bir mil üzerinde hareket ettirerek, ölçüm kablosu dönüşün yanındaki tekrarlanabilir bir dönüşle sarılır. Kablo çıkışı, körük ve fırçalı bir nozül ile su ve toz girişine karşı korunur. İsteğe bağlı olarak ilave bir yağ odası da sağlanabilir.

Ürün kategorisi:

Tel çekme sensörü

Düzenlenebilir ölçüm aralıkları:

0-40000 mm

İNDİR

En son yorumlar

08.10 | 22:51

Djibouti Franc

04.10 | 01:44

withdrawal

26.09 | 16:09

wireless

25.09 | 14:48

Up-sized

Bu sayfayı paylaş